Recenzje

Recenzja systemu mebowego euforia od firmy gib

System Euforia

Meble systemowe to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ ułatwia dopasowanie zestawu do potrzeb, konkretnego pomieszczenia i miejsca.

Meble systemowe Euforia

To kolekcja oferowana przez firmę GIB MEBLE. Umożliwia ona umeblowanie kilku pomieszczeń, salonu, sypialni, garderoby i przedpokoju. Dzięki temu zyskamy jednolitą stylistykę we wszystkich pomieszczeniach mieszkania lub domu. Zaletą takiego rozwiązania jest również możliwość dopasowania zestawu pod względem użytkowym. Szafa Euforia może być w formie tradycyjnej szafy dwudrzwiowej lub jako szafa z drzwiami przesuwanymi. Podobnie mamy do wyboru kilka szafek różniących się wymiarami, ilością półek lub szuflad.

Meble Euforia (radość) oferowane są w kolorze jasnym, ciemnym lub kompilacji obu kolorów. Daje to duże możliwości aranżacyjne i dopasowanie do kolorystyki mieszkań i naszych upodobań.

Zaletą mebli systemowych Euforia jest możliwość dobrania mebli tapicerowanych, które stylistycznie dopasowane są szaf i szafek. Do sypialni możemy wybrać łóżko, a do salonu sofę rozkładaną, fotele lub narożnik. Wszystkie dostępne są w kolorze jasnym, ciemnym lub sonoma (pośredni).

Kolekcja Euforia daje wiele możliwości aranżacyjnych i dopasowania zestawu do charakteru pomieszczenia, jego przeznaczenia i naszych indywidualnych potrzeb.

GIB MEBLE jest producentem z 25-letnim doświadczeniem, które pozwoliło stworzyć meble dobrej jakości i w przystępnej cenie. Na uwagę zasługuje dbałość nie tylko o jakość materiałów, ale także staranne wykończenie.

Dodaj komentarz